Jak cvičit, když chcete zhubnout? Těchto zásad se držte

Výpočet BMI - Máte dostatek pohybu?

Máte v plánu zhubnout a nevíte jak na to? Základem je změna stravování a potom cvičení. V prvním případě je jedno, zda to bude ketonová dieta nebo jiná forma stravování, kterou vám doporučí výživový poradce. Druhá pohybová fáze bude mít několik pravidel, které je třeba dodržet. Podívejte se, co by mělo se správným pohybem přímo souviset.

Hýbejte se pravidelně

Důležité je myslet na to, abyste se začali hýbat pravidelně. Vždy je lepší trávit třikrát týdně hodinu cvičením než se namáhat jenom jednou za týden po dobu tří hodin. Tělo tak bude mít pravidelnou zátěž, stejně jako dostatečnou dobu na regeneraci. Navíc myslete na to, že i váš organismus se dříve nebo později unaví, a proto je lepší zajistit spíše kratší dávky sportovní aktivity.

Cvičit můžete kdekoliv

Možností je celá řada. Můžete si jít ven zaběhat, stejně jako se můžete přihlásit na určitou kolektivní aktivitu, nebo můžete zkusit i posilovnu. Pro něžné pohlaví to může být populární fitness pro ženy. V mnoha případech můžete cvičit i doma. Tím nemáme na mysli, že musíte očekávat až vám padne výhra ve hře Sportka, abyste si postavili soukromou posilovnu. Cvičit lze na pár metrech, třeba jenom s vlastní vahou a podložkou. *

Myslete na typ aktivity

I ten hraje roli. Pokud chcete primárně hubnout, je lepší aerobní aktivita, které je založena na zrychlení metabolismu, a tak i rychlejším a efektivnějším spalování tuků. Pokud chcete naopak vyrýsovat tělo a zaměřit se na problémové partie, je vhodné začít posilovat.

Nepřeceňujte se

Mnoho lidí dělá tu chybu, že chce během prvních tréninků zvládnout co nejvíce. To je často problém. Může hrozit jak velké vyčerpání, tak dokonce i zranění. Se sportovní aktivitou začínejte vždy postupně a pozvolna. S každým dalším cvičením zvyšujte dávky. To je ten pravý postup, jak se vám podaří dosáhnout nejlepšího cíle.

 

*18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

 

Nízkosacharidová dieta na 8 týdnů 280 porcí
Superpotravina
Nízkosacharidová dieta na 8 týdnů 280 porcí

Dietní balíček na hubnutí. Chia Shake Nízkosacharidová dieta (Dieta low carb) na 8 týdnů - 268 jídel. Zhubněte s Nízkosacharidovou dietou již za 2 měsíce.

ChiaShake Zobrazit

Mix Slim Dieta na 2 týdny - 70 porcí
Mix Slim Dieta na 2 týdny - 70 porcí

Celkem 60 jídel (33kč/jídlo) 1x Velký dietní koktejl = 40 jídel 1x Dietní polévka = 10 jídel 1x Dietní omeleta = 10 jídel 3x Příchuť 1x Shaker …

MixSlim Zobrazit

Mix Slim Dietní koktejl - 40 porcí
Mix Slim Dietní koktejl - 40 porcí

Mix Slim dietní koktejl na hubnutí pro keto dietu s vysokým obsahem bílkovin. Ketonový koktejl Vás zasytí na 3 - 5 hodin.

MixSlim Zobrazit