Toto jsou hlavní výhody, které má ketonová dieta

Ketonová pyramida - Shutterstock

Jistě jste již slyšeli o tom, že ketonová, nebo též keto dieta je velkým hitem. Mnoho lidí si ji nemůže vynachválit a řada jedinců ji doporučuje svým známým. Proč? Jelikož má celou řadu výhod. A my si je zmapujeme. Tou první je určitě jednoduchost. Není založena zase až tak na počítání kalorií, vážení jídel, nebo odměřování surovin. Má jenom dvě hlavní pravidla. Je třeba minimalizovat příjem sacharidů, a naopak zvýšit příjem bílkovin. To je potřebná základní kombinace spojená se stravováním.

Ketonová dieta donutí tělo spalovat tuky

U jakékoliv jiné diety dochází k tomu, že tukové zásoby musíte spalovat vy, třeba tím, jak se pohybujete, nebo v rámci běžného bazálního metabolismu. To ketonová dieta je unikátní v tom, že tělo přímo donutí k tomu, aby tuky spalovalo. Důvodem je to, že má minimum sacharidů, a tedy minimum energie. Hledá tak nové zdroje, kterými jsou tuky v těle. Z těch energii čerpá a tím jsou spalovány. Pro vás to na rozdíl od řady drastických diet znamená, že se nemusíte bát únavy, apatie, nevolností a dalších negativních příznaků, které jsou spojeny s takovými redukčními dietami, které jsou založeny na hladovění. Takový tento dietní režim není, což se záhy dozvíte.

Ketomix jenom potvrzuje rozmanitost jídel

Výhodou, na kterou nesmíme zapomenout, je také celková rozmanitost jídel, kterou tento dietní režim nabízí. Zapomeňte na hladovění, i na jednotvárnost. Pokud se chcete podívat, co vše můžete jíst, prohlédněte si produkty společnosti Ketomix. Ty jsou přímo určené pro tuto dietu a ukazují, že konzumovat můžete v téměř vše. A klidně to mohou být i koktejly, různé tyčinky, nebo třeba pudinky. Když vše doplníme i standardními potravinami, jako je zelenina, maso nebo mléčné výrobky, je jasné, že strava mnohých může být rozmanitější než ve chvíli, kdy žádnou dietu nedrželi.

Mix Slim Dieta na 4 týdny - 146 porcí
Mix Slim Dieta na 4 týdny - 146 porcí

Mix Slim Keto dieta na 4 týdny s dietními jídly. Nízkosacharidový dietní balíček pro keto dietu, proteinovou dietu i dukanovu dietu.

MixSlim Zobrazit

Nízkosacharidová dieta na 8 týdnů 300 porcí
Superpotravina
Nízkosacharidová dieta na 8 týdnů 300 porcí

Dietní balíček na hubnutí. Chia Shake Nízkosacharidová dieta (Dieta low carb) na 8 týdnů - 268 jídel. Zhubněte s Nízkosacharidovou dietou již za 2 měsíce.

ChiaShake Zobrazit

Mix Slim Dieta na 2 týdny - 70 porcí
Mix Slim Dieta na 2 týdny - 70 porcí

Celkem 60 jídel (33kč/jídlo) 1x Velký dietní koktejl = 40 jídel 1x Dietní polévka = 10 jídel 1x Dietní omeleta = 10 jídel 3x Příchuť 1x Shaker…

MixSlim Zobrazit