Toto jsou hlavní výhody, které má ketonová dieta

Ketonová pyramida - Shutterstock

Jistě jste již slyšeli o tom, že ketonová, nebo též keto dieta je velkým hitem. Mnoho lidí si ji nemůže vynachválit a řada jedinců ji doporučuje svým známým. Proč? Jelikož má celou řadu výhod. A my si je zmapujeme. Tou první je určitě jednoduchost. Není založena zase až tak na počítání kalorií, vážení jídel, nebo odměřování surovin. Má jenom dvě hlavní pravidla. Je třeba minimalizovat příjem sacharidů, a naopak zvýšit příjem bílkovin. To je potřebná základní kombinace spojená se stravováním.

Ketonová dieta donutí tělo spalovat tuky

U jakékoliv jiné diety dochází k tomu, že tukové zásoby musíte spalovat vy, třeba tím, jak se pohybujete, nebo v rámci běžného bazálního metabolismu. To ketonová dieta je unikátní v tom, že tělo přímo donutí k tomu, aby tuky spalovalo. Důvodem je to, že má minimum sacharidů, a tedy minimum energie. Hledá tak nové zdroje, kterými jsou tuky v těle. Z těch energii čerpá a tím jsou spalovány. Pro vás to na rozdíl od řady drastických diet znamená, že se nemusíte bát únavy, apatie, nevolností a dalších negativních příznaků, které jsou spojeny s takovými redukčními dietami, které jsou založeny na hladovění. Takový tento dietní režim není, což se záhy dozvíte.

Ketomix jenom potvrzuje rozmanitost jídel

Výhodou, na kterou nesmíme zapomenout, je také celková rozmanitost jídel, kterou tento dietní režim nabízí. Zapomeňte na hladovění, i na jednotvárnost. Pokud se chcete podívat, co vše můžete jíst, prohlédněte si produkty společnosti Ketomix. Ty jsou přímo určené pro tuto dietu a ukazují, že konzumovat můžete v téměř vše. A klidně to mohou být i koktejly, různé tyčinky, nebo třeba pudinky. Když vše doplníme i standardními potravinami, jako je zelenina, maso nebo mléčné výrobky, je jasné, že strava mnohých může být rozmanitější než ve chvíli, kdy žádnou dietu nedrželi.

Chia Shake Dietní balíček na 2 týdny - 70 jídel
Superpotravina
Chia Shake Dietní balíček na 2 týdny - 70 jídel

Dietní balíček a jídelníček na 2 týdny – 70 dietních jídel. Dietní plán na 14 dní, pro tyto diety: Keto dieta, Proteinová dieta, Dukanova dieta a…

ChiaShake Zobrazit

Mix Slim Dietní koktejl - 40 porcí
Mix Slim Dietní koktejl - 40 porcí

Mix Slim dietní koktejl na hubnutí pro keto dietu s vysokým obsahem bílkovin. Ketonový koktejl Vás zasytí na 3 - 5 hodin.

MixSlim Zobrazit

KetoMix Proteinový koktejl na 2 týdny
KetoMix Proteinový koktejl na 2 týdny

Proteinový koktejl na hubnutí je neochucený, k němu si prosím vyberte ZDARMA příchutě. Intenzitu chuti a sladkost volíte sami přidáním nebo ubráním množství…

KetoMix Zobrazit