Obezita je velkým, ale reálným strašákem. Co může způsobit?

Výpočet BMI - Jaká jsou rizika obezity?

Víte, co všechno může způsobit obezita? Mnoho lidí si vůbec neuvědomuje rizika, což je samozřejmě špatně. Těch je ale více než dost a je na místě se jimi zajímat. Podívejte se na výčet toho nejhoršího, co může způsobit to, že máte pár desítek kilo navíc. To vás už může motivovat k tomu, aby byla delší dobu držena dieta, která vám pomůže k lepší váze.

Obezita vás řadí do několika rizikových skupin

Kdo je obézní, ten musí počítat s tím, že je v řadě rizikových skupin. To má vliv i na to, že mu přímo hrozí vážní zdravotní potíže. Oblastí problémů je hned několik a pokud se na ně máme podívat, tak se dotýkají krevního cukru, cholesterolu, ale i tlaku. S každým shozeným kilogramem se přitom mohou jednotlivé hodnoty snižovat.

Využijte rady, jak rychle zhubnout a nebudou vám hrozit psychické problémy

Obezita může způsobit i nemalé psychické problémy. Přitom to může začínat úplně nevinně, pár narážkami na vaši váhu. Když to začnete řešit, můžete buď hledat postupy, jak rychle zhubnout, nebo nad tím naopak začnete velmi přemýšlet. A to je ta špatná cesta. Začnete řešit svou postavu, začnete ztrácet sebevědomí, začnete se uzavírat do sebe a nechcete být v kontaktu s okolím. Výsledkem moou být depresivní stavy, od kterých pomůže jenom odborník.

Bude to i podpora erekce, kterou začnete vyhledávat

Máte v poslední době problémy při sexu? A to takové, že se objevuje problém s erekcí? Pokud ano, měli byste tuto komplikaci přisoudit právě obezitě. Pokud nezhubnete, bude na denním pořádku to, že bude potřebná podpora erekce. A to pomocí různých doplňků stravy, které zajistí že vaše tělo začne fungovat tak jak má. Ani tyto produkty však nejsou všemocné, pokud vaše tělo nefunguje, jak má. Čím více budete setrvávat v tomto stavu, nebo ho dokonce zhoršovat, tím je pravděpodobnější, že se budete muset vzdát sexu.

Nízkosacharidová dieta na 8 týdnů 300 porcí
Superpotravina
Nízkosacharidová dieta na 8 týdnů 300 porcí

Dietní balíček na hubnutí. Chia Shake Nízkosacharidová dieta (Dieta low carb) na 8 týdnů - 300 jídel. Zhubněte s Nízkosacharidovou dietou již za 2 měsíce.

ChiaShake Zobrazit

Chia Shake Dietní balíček na 2 týdny 2500g
Superpotravina
Chia Shake Dietní balíček na 2 týdny 2500g

Dietní balíček a jídelníček na 2 týdny – 80 dietních jídel. Dietní plán na 14 dní, pro tyto diety: Keto dieta, Proteinová dieta, Dukanova dieta a…

ChiaShake Zobrazit

Ketonová dieta na 3 týdny (110 porcí)
Nejprodávanější
Ketonová dieta na 3 týdny (110 porcí)

V balíčku, který vám zajistí kompletní stravu na tři týdny, najdete balení proteinového koktejlu a tři volitelné příchutě. Dále si budete moci pochutnat na…

KetoMix Zobrazit