Kdy pít proteinové koktejly? Využití mají v mnoha situacích

Proteinové koktejly - shutterstock

Pitný režim je třeba bezpodmínečně dodržovat. Stejně tak je třeba tělo zásobovat i dostatkem jídla. Pokud je jedno z toho narušeno, může to mít fatální následky. Možnosti jsou dnes velmi rozmanité a jednou je i to, že můžete spojit pití s jídlem. Přesně to dnes nabízí proteinové koktejly. Nejsou samozřejmě plnohodnotnou náhradou jídla ani pitného režimu, ale dát si je čas od času rozhodně nezaškodí. A kdy je pít? V první řadě tomu může být skutečně ve chvíli, kdy hledáte nějakou rychlou a také dobrou svačinku. Během dopoledne nebo odpoledne jasná volba.

Proteinové koktejly se hodí i tomu, kdo hubne

Jdeme na další situace, kdy se hodí více než kdykoliv jindy. Tou situací je vaše snaha udělat něco se svou postavou. To může mít hned dvě cesty. Ta první je spojena s tím, že se rozhodnete posilovat vyrýsovat své tělo. To jsou proteinové koktejly často nezbytností pro efektivní a také rychlejší budování svalové hmoty. Hodit se však mohou i ve chvíli, kdy se vám posilovat nebo obecně sportovat příliš nechce. Pro svůj vysoký obsah bílkovin a malý obsah sacharidů se hodí při takzvané ketonové dietě. Tedy při stravovacím režimu, který vám pomůže k dokonalé postavě. Jak bylo zmíněno výše, koktej je skvělou variantou svačiny.

Koktejly Ketomix přijdou vhod, když chcete zdravě mlsat

Že má člověk čas od času chuť na sladké, to také není nic výjimečného. Otázka ale je, zda chce mlsat zdrav nebo nezdravě. Jestliže jste spíše příznivcem první varianty, zaměřte se na firmu Ketomix. Třeba takové její vanilkové proteinové koktejly skvěle zaženou chuť na sladké a nijak neublíží ani vaší váze, ani vašemu zdraví. Jsou s minimálním obsahem sacharidů, se zvýšeným obsahem bílkovin a neobsahují žádné nebezpečné chemické látky. A až poprvé ochutnáte, dáte nám za pravdu v tom, že chutí předčí i řadu klasických cukrovinek.

Nízkosacharidová dieta na 8 týdnů 300 porcí
Superpotravina
Nízkosacharidová dieta na 8 týdnů 300 porcí

Dietní balíček na hubnutí. Chia Shake Nízkosacharidová dieta (Dieta low carb) na 8 týdnů - 268 jídel. Zhubněte s Nízkosacharidovou dietou již za 2 měsíce.

ChiaShake Zobrazit

Mix Slim Dietní koktejl - 40 porcí
Mix Slim Dietní koktejl - 40 porcí

Mix Slim dietní koktejl na hubnutí pro keto dietu s vysokým obsahem bílkovin. Ketonový koktejl Vás zasytí na 3 - 5 hodin.

MixSlim Zobrazit

Ketonová dieta na 3 týdny (110 porcí)
Náš tip
Ketonová dieta na 3 týdny (110 porcí)

V balíčku, který vám v kombinaci s dalšími složkami diety KetoMix zajistí kompletní stravu na tři týdny, najdete balení proteinového koktejlu a tři volitelné…

KetoMix Zobrazit