Když hubnout, tak snadno a levně. Využijte speciální akci na 2 týdny zdarma

Máte svá novoroční předsevzetí, která se týkají toho, že snížíte svou váhu a spálíte přebytečné kilogramy? Pokud ano, je třeba zvolit správný dietní režim. Hitem posledních let je ketonová dieta. Proč je oblíbená? Jelikož funguje a může být také velmi snadná na dodržování.

Zkuste produkty KetoMix

Pokud máte obavy ze složité přípravy jídel, z počítání kalorií, nebo z vážení či dalšího odměřování, můžete všechno toto hodit za hlavu. Dietu vám usnadní produkty KetoMix. Nejde o doplňky, ale o plnohodnotné jídlo, které je v těch největších programech určeno klidně i na několika měsíční stravování. Potom stačí vybrat konkrétní pokrm, ohřát ho a můžete jíst. Ideální pro vytížené osoby i pro ty, co nejsou v kuchyni moc znalí a zkušení.

Získejte 2 týdny hubnutí zdarma

Proč o produktech KetoMix mluvíme? Jelikož aktuálně odstartovala unikátní novoroční akce. Díky ní máte možnost získat 2 týdenní balíček keto diety zcela zdarma. To znamená jídlo na celé dva týdny bez nutnosti za něho platit. Stravujete se se zásadami ketonové diety, kila jdou dolů a stav vašeho účtu nebo peněženky je stále stejný. Ideální kombinace, souhlasíte? Stačí se zapojit do této výzvy, která platí až do konce ledna. Čas na rozmyšlenou tedy máte.

Získat dva týdny diety zdarma je snadné

Ptáte se, kde je háček? Nikde. Pokud máte předsevzetí založené na tom, že chcete zredukovat svou váhu a chcete k tomu využít produkty KetoMix, tak si stačí objednat balíček ketonové diety na 4 týdny. Potom svou výzvu odstartujte tím, že na Facebooku nebo Instagramu sdílíte příspěvek s hashtagem #hubnusketomix, nebo v něm označíte stránku @KetoMix. Vše doplníte registrací na www.hubnusketomix.cz a můžete se pustit do redukce váhy.

Za tři týdny se vyfoťte a opět sdílejte příspěvek se zmíněným hastagem, nebo s označením zmíněné stránky. Stejnou fotku pošlete také na email hubnusketomix@ketomix.cz a máte hotovo. V tu chvíli je balíček na další 2 týdny váš. Bude odeslán na adresu uvedenou v prvotní objednávce, a to samozřejmě s bezplatným poštovným.

Proteinový koktejl KetoMix – 70 porcí + 10 porcí ZDARMA 2 400g
Výhodná cena
Proteinový koktejl KetoMix – 70 porcí + 10 porcí ZDARMA 2 400g

Výhodný balíček, ke kterému navíc dostanete 10 porcí na 2 dny a to zcela zdarma! Proteinový koktejl KetoMix je snadnou, rychlou a chutnou volbou proteinového…

KetoMix Zobrazit

Mix Slim Dieta na 2 týdny - 70 porcí
Mix Slim Dieta na 2 týdny - 70 porcí

Mix Slim Keto dieta na 2 týdny s dietními jídly. Nízkosacharidový dietní balíček pro keto dietu, proteinovou dietu i dukanovu dietu.

MixSlim Zobrazit

Proteinový koktejl KetoMix – 140 porcí + 20 porcí ZDARMA
20 porcí ZDARMA
Proteinový koktejl KetoMix – 140 porcí + 20 porcí ZDARMA

Výhodný balíček, ke kterému navíc dostanete 20 porcí na 4 dny a to zcela zdarma! Proteinový koktejl KetoMix je snadnou, rychlou a chutnou volbou proteinového…

KetoMix Zobrazit