Proteinové polévky chutnají, zasytí a pomohou k dokonalé váze

Proteinové polévky - Shutterstock

Různé druhy krémových polévek jsou během diet celkem doporučovány. Hlavním důvodem je především to, že jejich základní složkou je zelenina, která není ani příliš kalorická a v případě kdy se drží keto dieta není ani spojená s nadměrným příjmem sacharidů. Uvařit si takovou krémovou polévku však není mnohdy jednoduché. Je třeba zeleninu nakoupit, připravit, uvařit a potom dochutit. A to vezme mnoho času. Je tu však cesta mnohem jednodušší.

Hitem se stávají proteinové polévky

Takové, které částečně někdo uvaří za vás. Vám potom nabídne základ, v sypkém stavu, který si jenom zředíte vodou a ohřejete. Podobně jako to znáte u polévek z pytlíku. S těmi se však kvalitní proteinové polévky nechtějí rovnat. Naopak. Nenajdete v nich žádnou chemii a jiné závadné látky. Naopak v nich najdete to, co potřebujete v rámci diety a to, co potřebujete k dobrému fungování svého těla. Za pár minut tak máte polévku, která vám pomůže snížit vaši váhu a která vás zároveň zasytí. V tom je rozdíl oproti klasických vývarů, které jsou vlastně jenom vodou, a tak je jasné, že za pár desítek minut po jejich konzumaci má člověk zase hlad. To se vám u proteinových polévek nestane, nemusíte mít obavy.

Doporučuje je keto dieta. Jsou vhodné a navíc chutné

Můžeme říci, že tento druh polévek je vhodný v podstatě pro jakýkoliv dietní režim. A doporučuje je i takzvaná keto dieta. Ta založená na zvýšeném příjmu bílkovin a sníženém příjmu sacharidů. Jak jsme zmínili, zelenina má často velmi málo sacharidů a jelikož takové zeleninové proteinové polévky neobsahují nic navíc, co by hodnotu sacharidů zvýšilo, nemusíte z nich mít obavy. A co více, rozhodně je lze zařadit do svého stravovacího plánu také proto, že si pochutnáte. Jestliže nejste v kuchyni jako doma, můžete si být jisti, že jejich chuť bude mnohem lepší než v případě jakýchkoliv vašich soukromých výtvorů.

Mix Slim Dietní koktejl - 40 porcí
Mix Slim Dietní koktejl - 40 porcí

Mix Slim dietní koktejl na hubnutí pro keto dietu s vysokým obsahem bílkovin. Ketonový koktejl Vás zasytí na 3 - 5 hodin.

MixSlim Zobrazit

Ketonová dieta na 3 týdny (110 porcí)
Nejprodávanější
Ketonová dieta na 3 týdny (110 porcí)

V balíčku, který vám v kombinaci s dalšími složkami diety KetoMix zajistí kompletní stravu na tři týdny, najdete balení proteinového koktejlu a tři volitelné…

KetoMix Zobrazit

KetoMix Sušené maso hovězí - teriyaki (3 porce)
KetoMix Sušené maso hovězí - teriyaki (3 porce)

Dokonalá chuť a vůně masa, která je ještě před sušením podtržená marinováním v oblíbené japonské omáčce teriyaki. KetoMix jerky můžete mít kdykoliv po ruce…

KetoMix Zobrazit